Tilbud

Send tilbud. Se hvornår det åbnes. Luk det digitalt.

Byg tilbud i CRM'et, send via mail eller SMS, spor åbning og få accept med kode eller underskrift. Samme tilbud kan oprettes fra API og MCP.

Digital underskriftÅbningssporingCRM-integration

Dokumenter / Rammeaftale 2026

KladdeUnderskrevet

Tilbud #4821

Rammeaftale 2026

Til {{virksomhed}}Trustpilot

Att. {{kontakt}}Mette Holm

Gyldig til {{dato}}31. december 2026

LinjeAntalPrisBeløb
Brugere851.450 kr123.250 kr
Onboarding118.000 kr18.000 kr
I alt ekskl. moms141.250 kr

Underskrift

Mette Holm

Driftschef · Trustpilot

Tilbuddet er ikke en PDF
I sender og håber på.

I ser åbning, tid og accept
på samme deal som resten af salget.

Tilbud #4821

Rammeaftale 2026

141.250 kr

  • 85 × 1.450 kr123.250 kr
  • Onboarding18.000 kr

Ekskl. moms · gyldig til 31. december 2026

Sendt 10:18 · åbnet 2 gange i dag

Deal · Demo

248.000 kr · Mette R.

Accept

Koden er sendt. Den er ikke brugt.

PDF og revisionslog ligger på dealen.

På dealen

Sendt, åbnet anden gang, og koden til accept.

Tilbud #4821

Trustpilot · Rammeaftale 2026

Sendt
LinjeAntalPrisBeløb
Brugere851.450123.250
Onboarding118.00018.000
Ekskl. moms · gyldig til 31. dec141.250 kr

Linjerne

85 brugere og onboarding. 141.250 kr ekskl. moms.

Mette Holm

Rammeaftale 2026 · 141.250 kr

Sendt
85 × 1.450123.250
Onboarding18.000
I alt141.250 kr
Tilbud #4821 er klar. Linket ligger i beskeden.

Intet offentligt link. Svaret lander på dealen.

Link på SMS

Samme tilbud som mailen. Svaret ligger på kunden.

Tilbud #4821

141.250 kr · Mette Holm

Afventer

Kode på mail eller SMS

Engangskode

Eller underskrift

Mette Holm

Accept

Kode på SMS eller mail, eller en underskrift på siden.

PDF · Rev. 2

Tilbud #4821

TilTrustpilot
Brugere123.250
Onboarding18.000
I alt141.250 kr

Revision

  • Rev. 2

    Sendt · åbnet 2 gange · I går

  • Rev. 1

    Kladde · 24. sep

PDF og revision

Kunden henter PDF. I ser hvilken udgave der blev sendt.

Katalog

Standard
  • Brugere

    1.450 kr

  • Onboarding

    18.000 kr

Prisen hentes herfra

På tilbud #4821 · Trustpilot

Rammeaftale 2026

  • 85 brugere123.250
  • Onboarding18.000

141.250 kr

Skabelonen

Standardvarerne ligger klar. Prisen hentes fra kataloget.

Tilbud #4821

Periode på hver linje

141.250 kr

  • Brugere · 85 × 1.450

    123.250 kr

    Måned
  • Onboarding

    18.000 kr

    Engangs

Måned

123.250 kr

Engangs

18.000 kr

Ekskl. moms · gyldig til 31. dec 2026

Engangs og abonnement

Hver linje kan have sin periode. Summerne vises hver for sig.

Rammeaftale 2026

Tilbud #4821 · Mette Holm

Gyldig til

31. december

2026

I alt ekskl. moms141.250 kr

Gyldig til

Datoen står på dokumentet, som kunden ser det.

Samme tilbud, også udefra.

Linjer, SMS, accept og PDF. API og MCP opretter det samme tilbud. Intet sendes, før det er bekræftet.

Åbnet

i dag

2

gange · Mette Holm

Tilbud #4821

Sendt 10:18 · 141.250 kr

Anden åbning er logget på dealen.

Katalog

standard

  • Brugere85 × 1.450
  • Onboarding1 × 18.000

Prisen hentes ind på #4821.

Tilbud #4821

ekskl. moms

Rammeaftale 2026

Trustpilot · Mette Holm

  • Brugere85 × 1.450123.250
  • Onboarding1 × 18.00018.000
I alt141.250 kr
Gyldig til31. december 2026
API · MCP

Samme nøgle som API'et

└ salesbase ✓ connected

❯ Opret tilbud på Rammeaftale 2026 med linjerne, og send linket på SMS

create_offer · Trustpilot · 141.250 kr

line_items · Brugere 85 · Onboarding

confirm · afventer

send_sms · venter på confirm

intet sendes, før det er bekræftet

Auto↑

SMS

Mette

Tilbud #4821 er klar. Linket ligger i beskeden.
Tak. Vi åbner det med det samme.

Samme tilbud som mailen. Svaret ligger på kunden.

Accept

Kode eller underskrift

SMS, mail eller en signatur på siden.

PDF

#4821

  • Rev. 2

    I går

    Sendt · 141.250 kr

  • Rev. 1

    24. sep

    Kladde · 141.250 kr

Kunden henter den sendte udgave.

Når de skriver under

Rammeaftale 2026

Trustpilot · 141.250 kr

DealKan rykkes til Vundet
PDFRev. 2
LogSofie N. fik den

Spørgsmål om tilbud

Linjer, accept, API og sporing.

Se tilbuddet fra send til underskrift

Vi bygger et eksempel tilbud med jeres produkter.